V něděli 1.5.2016 jsme uspořádali v Osvětimanech místní turnaj na ukončení sezóny 2015-2016.Turnaj se konal v kulturním domě v Osvětimanech.

Než budu psát o turnaji krátce zhodnotím sezónu 2015-2016. V této sezóně se nám podařilo sestavit dvě soutěžní družstva Osvětimany A a Osvětimany B. Družstvo Osvětimany A nastoupilo v regionálním přeboru Uherského Hradiště. Tým získal 6 bodů a umístnil se na 10. místě. Tím se udržel v soutěži, což bylo naším cílem na sezonu. Na hře se podíleli hráči takto: Vrtal Jaroslav 5 zápasů/1,5bodu; Churý Petr 10 zápasů/5bodů; Kunc Pavel 4 zápasy/2body; Macků Lubomír 10 zápasů/4,5bodu; Zálešák Milan 4 zápasy/1,5bodu; Poláček Arnošt 5 zápasů/0bodů; Vašek Ondřej 3 zápasy/0,5bodu; Peška Martin 8 zápasů/2,5bodu; Luňák Květoslav 2 zápasy 1,5 bodu; Mrva Štěpán 9 zápasů/6bodů; Ondrůšek Radek 9 zápasů/3body; Vrtal Roman 5 zápasů/1,5bodu; Mlčák Jaroslav 1 zápas/0bodů; Vrtal Martin 5 zápasů/2,5bodu. Družstvo Osvětimany B nastoupilo v regionálním soutěži Uherského Hradiště. Tým získal 7 bodů a umístnil se na 5. místě. Cílem bylo rozehrání hráčů a získání zkušeností. Na hře se hráči podíleli takto:Peška Martin 9zápasů/3body; Nesvatba Lukáš 5zápasů/3body; Mrva Štěpán 4 zápasy 1bod; Ondrůšek Radek 10 zápasů/2,5bodu; Vrtal Roman 10 zápasů/4,5bodu; Mlčák Jaroslav 4 zápasy/3,5bodu; Vrtal Martin 4 zápasy/2,5bodu; Vrtal Josef 3 zápasy/0,5bodu. Všem hráčům gratuluji k dosaženým výsledkům a děkuji za reprezentaci našeho klubu a naší obce. Zpět k místnímu turnaji. Zúčastnilo se ho nakonec 7 hráčů. Jmenovitě: Churý Petr, Vrtal Jaroslav, Vrtal Roman, Ondrůšek Radek, Macků Lubomír, Peška Martin, Mrva Štěpán. Turnaj se hrál systémem každý z každým 2X10min. a závěrečným play off. Turnaj nakonec výhrál Vrtal Jaroslav, druhé místo Churý Petr, tření místo Macků Lubomír a čtvrté místo Vrtal Roman. Všichni jsme si dobře zahráli a zabavili se. Už se všichni těšíme na další sezónu. Šachu zdar.

 

Turnaj Osvětima...
Turnaj Osvětima...
Turnaj Osvětima...
Turnaj Osvětima...
Turnaj Osvětima...
Turnaj Osvětima...
Turnaj Osvětima...
Turnaj Osvětima...
Turnaj Osvětima...
Turnaj Osvětima...
Turnaj Osvětima...
Turnaj Osvětima...
Turnaj Osvětima...
Turnaj Osvětima...