V pátek 1.5.2015 se naši hráči zúčastnili šachového turnaje Hradní věž, který se konal v Brumově-Bylnici. Pořadatelé uspořádali už 19.ročník tohoto turnaje, který se konal na místním kulturním domě. Hrálo se 7.kol 2X15min. Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny A(starší) a B(mladší). Celkem hrálo 79 hráčů. Každý hráč obdržel v průběhu turnaje vydatné občerstvení jak bývá na tomto turnaji zvykem a to v podobě koláče, párků, čaje a pro rodiče káva. Každý hráč obdržel drobnou cenu tradiční keramickou hradní věž. Našich hráčů se zúčastnilo v celkové počtu osm. Ve starší kategorii za Osvětimany nastoupili Vašek Ondra 4,5b. a hezké 8. místo. Ondra byl opět z našich najlepší. Vrtal Martin 3,5b. a koneční 15. místo. Martin odehrál na co v současnosti má. Svozil David 2b. a 25. místo. Škrabal Laďa 1b. a 29. místo. V mladší kategorii Vašek Jakub 4,5b. a hezké 12. místo, Vrtal Josef 4b. a 14. místo, Hlaváček Ondra 4b. a 23. místo. Ondra překvapil. Kolaja Štěpán 2b. a 46. místo. Po vyhlášení výsledků jsme se všichni odebrali na hrad Brumov, kde se konalo tradiční finále kategorie A ve formě živých šachů, které předvádějí žáci místní školy. Finále bylo v režii hráčů Sokolu Hošťálková. Jmenovitě Bednařík Josef a Vraj Karel. Po chybě K. Vraje zvítězil J. Bednařík a stal se podruhé vítězem. Bohužel jak pronesl u vyhlášení výsledků 3. vítěztství už nebude, protože dovrší 18. let. Zavěrem děkuji rodičům p. Vaškové, p. Hlaváčkové a p. Vrtalové za doprovod našich hráčů.